Короткий зміст усього серіалу

1 розділ. Знайомство. 5-річну Силу бідні батьки з Мардіни віддають на виховання багатим стамбульцям. Пройшло більше 10 років і брат Сили, Азад, загуляв з  місцевою дівчиною Нарін. За їхніми звичаями обох мають вбити або зробити прехресний обмін нареченими-сестрами. В результаті рідні батьки Сили заманюють її до себе в провінцію і обманом та погрозами видають заміж за місцевого "князька" Борана агу*. Звані батьки Сили - досить впливові і багаті люди в Стамбулі, і визволили б її, проте вони раптово загинули в ДТП. У Сили в Стамбулі був бой-френд Емре, син топ-менеджера фірми її званого батька. Після одруження Сила у полоні показує свій норовливий характер. Проте Боран - людина розумна і розсудлива, хоче змінити ці криваві звичаї. Він не бере Силу силою, хоча б міг. Проте одного разу по п'яні таки згвалтував. Тому Сила через свого бой-френда готує втечу в Стамбул, разом зі своїм братом та його дружиною, сестрою Борана. За звичаями за втечу їм усім грозить вирок, смерть. Але, не зважаючи на це, вони тікають. Сила вагітна. Так, з першого разу! З Емре у них стосунки погіршуються і ледь-ледь тягнуть на дружні. Проте той не відступає і всіляко про неї турбується.

2 розділ. Джехан. У Борана є жорсткий двоюрідний брат Джехан, який до того ж завжди заздрив йому. Тому не упускає нагоди мститися Борану. Він першим мчить у Стамбул убити Силу, звичайно, не своїми руками. Не зважаючи на всі заходи безпеки, кілеру вдається підстрелити Емре. Той отримує травму хребта і інвалідність. Сила, щоб помститися роду Борана, використовуючи величезні фінансові можливості фірми, яка дісталася їй у спадок, скуповує землі в Мардіні і розвиває там свій бізнес. З часом вони з Бораном помирилася і об'єдналися проти спільних ворогів, зокрема Джехана. Боран вмовляє Силу повернутися в Мардіну і спробувати там змінити звичаї. Через вагітність Сили вирок відклали допоки вона годуватиме грудьми. Батько і брат Сили починають розвивати бізнес у Мардіні, закладений Силою. Цьому всіляко перечить Джехан і врешті решт вбиває Азада. Силі прийшов час народжувати і вона замовила літак у Швейцарію. Дізнавшись про це, Джехан спробував її зупинити. Проте Боран його зловив раніше і розстріляв, проте Джехан вижив. Та Сила народила в Туреччині. Рідний брат Джехана Ділявер спробував убити Силу після пологів, проте  Боран цьому завадив. Поки відбувався суд у справі замаху на Джехана, племінник званого батька Сили Бурхан, дружина якого зраджувала тому з Джеханом, розстріляв його впритул. Цього разу він уже не вижив.

3 розділ. Ахмет-ага. Борана за самоуправство, замах на Джехана, відмову виконувати вирок Силі позбавляють статуса аги. Новим агою старійшини призначають Зінара, батька Джехана і дядька Борана одночасно. Зінар намагається дотримуватися звичаїв, скасовує деякі рішення Борана, проте особливої неприязні до того немає. На відміну від іншого аги Ахмета, який зробив замах на Ділявера, аби підставити Борана, а потім наймає кілера, щоб убити Борана. Про замах на Ділявера таки дізналися, і Ахмета виключили з роду. Кілер стріляє один раз, і Боран після тяжкої коми приходить в себе. Ахмет діє у змові чи щоб задобрити Ділявера. Зокрема, люди Ахмета на прохання Ділявера убили Бурхана, який сидів у в'язниці за вбивство Джехана. Крім того Ділявер вийшов на дружину Бурхана, яка отримала у спадок 50% фірми Сили, і намагається таким чином вставити палки в управління фірмою Силою. Проте з часом Боран заставляє його відмовитися від акцій фірми Сили. Єдиною невдовленою залишається Есма. Ахмет замовляє вбивство Борана. Ахмета зрештою посадили. Боран після тяжкої коми приходить в себе. До нього приставили лікарку-психолога Зайнеб, яка освіжала тому спогади, зокрема і нагадала, як вони у школі сиділи за однією партою. У Сили виникає явна конкурентка, проте Боран не ведеться.

4 розділ. Берзан. Вбивають людину Борана Селіма. Той перед смертю заповідає Борану потурбуватися про його дружину. Про існування дуржини (Заліхи), як виявляється, ніхто не знав. Боран розпочинає її пошуки. Також її розшукує дехто Берзан - голова клану Оруч (Боран - з клану Генжо), щоб убити під приводом виконання вироку. Берзан, Боран, Джехан - старі університетські друзі, дороги яких розійшлися. Берзан - вольовий жорстокий чоловік, не раз власноруч розстрілював своїх "братків" за помилки, у тиску на Борана не відмовляється від викрадення його дитини і Сили. Для здійснення своїх планів виходить на невдоволених Ділявера і Есму. Стає відомо, що свого часу Берзан згвалтував Заліху, і тепер вона вагітна саме від нього. Саме це стає приводом Берзану змінитися і подобрішати. Але врешті-решт, не знайшовши щастя в житті і в коханні, він спочатку відмовився від посади аги свого роду, а потім - застрелився. Есма втрачає дитину (Джехана) і у всьому звинувачує Силу. Вона стріляє в неї, проте попадає і вбиває Зайнеб. Есму забирають в дурку, звідки вона тікає і викрадає Бедірхана (сина Сила і Борана), вважаючи, що це її маля. Зрештою її знаходять, але вона стріляє в Силу. Сила паралізована у лікарні. Вона знову вагітна, проте для оперції потрібен аборт, Сила відмовляється.

5 розділ. Розв'язка. Сила повністю здорова. Всі поодружувалися. Хусейн з Айше (Хусейн залицявся до неї ще з перших серій), Ділявер з Джарен (юрисконсультом холдингу Сили), Абай з Феріде (черговою дівчиною, яку прихистив Боран від звичаїв, їй забороняли учитися), Сила вагітна двома донечками, Феріде і Джарен наче теж. У Мардіні відкрили нову школу. Феріде особисто проінспектувала всіх батьків, щоб віддали дітей до школи. Зінар віддав посаду аги Борану, а той скасував її назавжди, ввівши демократію. Хто ще не зрозумів, це була казка:)


*Ага - заможний землевласник (пан).