Головна » 2013 » Серпень » 2 » 27 серія (02.08.2013)
18:30
27 серія (02.08.2013)
Сила 27 серія

Сила опиняється в машині у Джехана. Джехан каже, що врятував її від стрільців. І, здається, воно так і є - їх переслідують. Переслідувач стріляє. Джехан зупиняє машину і дає тому до них підійти. Перекинувшись словами, Джехан стріляє у кілера. Джехан привозить її на закинутий склад і прив'язує до труби наручниками. Він підносить їй договір продажі земель у Мардіні. Вона пручається. Потім пропонує їй чек з кругленькою сумою. Натомість каже, що вони з Бораном зможуть втекти, а рід вважатиме, що Боран виконав вирок.

Азад повідомляє родину, що Сила зникла, вони їдуть в поліційний відділок. Також повідомляє Абая, який саме прогулюється хвилерізами з Лусін. Абаю вдається дозвонитися до Борана і про все повідомити. Боран прибув у лікарню і там зустрівся з Кенаном. Той через свої канали дізнався імена нападників і повідомив їх Борану. Кенан і Боран нормально спілкуються і обмінюються інформацією заради Сили. Бедар стає погано, її потсійно приводять до тями.

Боран розуміє, що Силу викрав Джехан, більше нікому. Почниає шукати. Джеліль серед ночі згадує дочку, як цілився у неї, я спілкувався з нею. Бере револьвер і зновить Зінару. Накахує тому повернути дочку, або знищить його сина. Той обурений! Але Джеліль продовжує - йому втрачати нічого, його вагітну дочку викрали. Він каже рідним, що повертається з Мардіну все виправити, бо саме через нього його донька страждає...

Джехан зупиняє авто на кордоні провінції Мардіні і починає настійливо пропонувати Силі свою пропозицію. Та знову відмовляється. Джехан притаскує Силу на місце гибелі Єзди. Він розказує їй казки про його щасливе кохання і погрожує помстою. Вони продовжують шлях. Джехан пересаджує її в іншу машину і починає мчати. Від труски у Сили починається кровотеча. Джехан на це не зважає. Джехан привозить її у дім Фіруза.

Категорія: Серії | Переглядів: 3281 | | Теги: 27 серия, сериал сыла, 2 августа | Рейтинг: 2.8/26
Всього коментарів: 2
2  
капец цей Джхай вже в печінках сидить(((((((((

1  
Не Боран Говорить про Їзду, а Джихан...

Ім`я *:
Email *:
Код *: