Головна » 2013 » Вересень » 9 » 52 серія (09.09.2013)
18:26
52 серія (09.09.2013)
Сила 52 серія

Зінар ув'язнив Ахмета за підозрою у замаху на Борана. Він хоче почути ім'я кілера. Натомість Зінар зрозумів свою помилку і відновлює Фіруза і Борана у клані. Про це він телефоном повідомив брата. Ділявер чує розмову батька і здивований, якщо не сказати не задоволений, проте не сміє перечити батьку. Натомість інші аги приходять і прямо виявляють невдоволення затримання Ахмета і відновленням Борана.

Боран (цілком здоровий) розказує про своє життя Силі у кафешці. Їх милу розмову перериває дзвінок медсестрички. Вона спочатку говорить з Бораном, а потім просить Силу, щось їй льстить. У розмові зі своїм колегою той помічає, що Зайнеб не байдужа до Борана.

Тим часом за Бораном хтось стежить, здається, той же кілер. Розмовляючи з Абаєм, Боран намагається згадати обличчя того, кого бачив перед пострілом. Кілера помічає поліція і забирає у відділок. В нього вилучають пістолет. Поліції вдається розколоти його. Він видає замовника - Ахмета. Зінар привозить Ахмета Борану, каже знищить того з півслова. Борана і Ахмета залишають наодинці. Боран починає промову про вартість життя. Вирішує не проводити самосуд і віддає Ахмета в руки правосуддя.

Бедар пройшла курс хіміотерапії. Через кілька тижнів має бути повторний. Сила підшуковує для батьків будинок. Джеліль здає в ломбард усі золоті прикраси Бедар, з її відома, щоб були гроші на її лікування.

Ділявер приймає на роботу якусь дамочку юрисконсультом на місце Емре. Силу він ставить до відома опісля.

<

Категорія: Серії | Переглядів: 2407 | | Теги: сериал сыла, 9 сентября, 52 серия | Рейтинг: 2.5/19
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: