Головна » 2013 » Вересень » 30 » 67 серія (30.09.2013)
19:08
67 серія (30.09.2013)
Сила 67 серія

Есма стріляє чітко в груди... Зайнеб. Есму визнають душевно хворою. Абай проводить Феріде після університету. У ровулку їх перестрів дядько дівчини з братками. Вони заламують Абая, а дівчину починають карати за гульки. Абай, злющий, виривається і прдсавляє хїйголовний свій аргумент - пістолет. Чоловіки дещо засокоїлаися і перейшли на спокійне обговорення, після якого Абай сказав, що одружитися з Феріде. Дівчини тішиться:) Берзан теж робить пропозицію своїй спів-мешканці. 

Проте у кафе Абай каже дівчині, що шлюб буде фіктивним. Дівчина приголомшена, але не подає виду. Сила і Боран сподіваються, що з часом пара покохає одне одного. Лусін зізнається брату, що Феріде кохає його, і натякає, що їхня пара буде дуже щасливою.

Умню планує розлучення з Ділявером. Ділявер щиро зізнається Борану, що він більше не може підчинятися звичаям, і тепер вони по непомітно один для одного стали по одну сторону барикад. Їм і на думку не спадало перечити цим звичаям, поки вони не вдарили по них.

Берзан зустрівся із Бораном. Берзан зізнається тому, що кохав Заліху і не збирався убивати. Берзан збирається поїхати з міста. Берзан залишає господарство своїм людям. Заліха народила хлопчика.

Феріде дзвонить дядьку і зізнається, що Абай не збирався з нею одружуватися, весілля не буде. Дядько дзвонить Борану, Боран - Абаю, Абай їде до Феріде. Тієї вдома немає. Її знайшли сумну біля моря, і Абай таки почув від неї згоду на шлюб. Згодом Абая і Феріде одружують.

В кінці Борану телефоном повідомляють, що в його батька стріляли.

Категорія: Серії | Переглядів: 1950 | | Теги: 67 серия, 30 сентября, сериал сыла | Рейтинг: 4.1/8
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: