Головна » 2013 » Вересень » 23 » 62 серія (23.09.2013)
18:37
62 серія (23.09.2013)
Сила 62 серія

Заліха відвідала матір і зізналася, що дитина не від Семіха. Матір розповідає про згвалутвання батьку, той прозрів. Розлючений він іде до Берзана і впритул робить два вистріли в нього. Охорона розстрілює того. У Берзана всього навсього поранене плече. Берзан обурився. Він вважає, що того хтось підіслав.

Бедар прооперували.

Берзан збирається викрасти Бедірхана. Берзан і Боран один за одним стежать. Ділявер повідомляє Борана, що чув від Джарен про судовий позов проти Берзана, за який того можуть надовго посадити.

У Нарін стаються перейми. Її відвозять в лікарню. Там щось не в порядку. Нарін народжує дівчинку Ярен. Нарін мариться Азад.

До Берзана приїжджає інший ага клану Уручі. Він схвильований розбірками з кланом Генжо. Берзана намагається пояснити тому, що Боран не дотримується звичаїв і викрав дівчину, якій винесено вирок. Почувши, що Берзан планує викрасти дитину, ага обурився, адже використання дитини у їх темних справах - не в їх традиціях. Вимагає негайно скасувати наказ про викрадення. Люди Берзана саме готові брати штурмом Силу.

Категорія: Серії | Переглядів: 1714 | | Теги: 23 сентября, сериал сыла, 62 серия | Рейтинг: 4.2/6
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: