Головна » 2013 » Вересень » 2 » 47 серія (02.09.2013)
18:24
47 серія (02.09.2013)
Сила 47 серія

Зінар вирішує, що робити з Бораном через його зухвальство. Ахмет хоче позбутися Борана. Айше телефонує Хусейн, їхню розмову застукала Сила. Айше нервується, вкинула телефон у кувшин з водою.

Адвокат Ділявера повідомляє того, що Бурхан відсудив частку холдингу Оздемір.

Есма не хоче зв'язуватись ні з Бурханом, ні з родиною Джехана, планує влаштуватися на роботу і сама виховувати дитину.

До Сили приїхав Емре. Він розповідає їй про судові справи з Бурханом. Борану не сподобався цей візит. Він відправляє хлопця на літак. Сила доручає Абаю перевірити, хто замість Бурхана вирішує його справи.

До Абая приїздить Гізем.

Ділявер завітав до Бурхана, пропонує йому співпрацю у позовах проти Сили. Але Бурхан не поспішає погоджуватись, адже вони забрали у нього дружину. Ділявер збирається поговорити з ним жорстко. Після цього Ділявер пропонує Ахмету вбити Бурхана, цим він заслужить прощення батька через замах. Наступної ночі Бурхан - мертвий.

Зінар повідомляє Ділявера, що виключить Ахмета з клану і, можливо, це для нього надто м'яке покарання за замах і налаштування проти нього Фіруза і Борана. Проте Ділявер просить не ворушити старого.

Ділявер попереджує Есму, щоб не розлучалася з Бурханом.

Ділявера і Унмю розписують при свідках.

Ділявер вимагає у Есми половину її акції холдингу Оздемір, інакше її малюк не матиме прізвища Джехана. есма іде до Сили. Есма хотіла їй щось сказати, проте Сила почала гарячкувати, Есма все кинула і пішла. Есма дзвонить Діляверу і погоджується на його пропозицію.

Категорія: Серії | Переглядів: 1998 | | Теги: 2 сентября, 47 серия, сериал сыла | Рейтинг: 3.5/6
Всього коментарів: 1
1  
обожнюю цей серіал

Ім`я *:
Email *:
Код *: